Chcete si užiť jeseň s golfom trochu netradične? Bez chlapského ega z dlhých odpalov končiacich v lese? Chcete aktívne vyplniť svoj voľný čas, zabaviť sa a skutočne zistiť, že golf vôbec nie je nuda? Ak áno, tak práve pre Vás je pripravený netradičný golfový kemp, určený výhradne ženám. Naša najúspešnejšia golfová profesionálka Zuzka Kamasová ho organizuje v termíne 22. – 24. septembra 2017 v nádhernom prostredí národného parku Nízke Tatry.

Čaká vás večerná grilovačka, obedy na gríne, večera v kolibe, či ochutnávka smoothies pripravených priamo na mieste. Naučíte sa ako správne udierať, hrať (sa) v piesku a tiež za tmy pod umelým osvetlením, čo je na Slovensku absolútny unikát. Aby ste sa náhodou nenudili, v cene je zahrnutý aj wellness, joga a sympatický mladý gentleman s neobmedzenou zásobou Prosecca, čo vám bude neustále po ruke.

Ubytované budete v špičkovom hoteli Stupka a v cene 444 EUR s DPH sú zahrnuté aj všetky poplatky spojené so vstupom na tréningové plochy a hru na Little Bear v rezorte Ski&Golf Tále.

Stačí sa len prihlásiť. Prihlásenie alebo viac informácií na adrese rebels@kamasovagolf.sk.

Komentáre