Po Japonsku sa DP World Tour presunula na turnaj Korean Championship, ktorý hostilo ihrisko Jack Nicklaus Golf Club Korea. Turnaj sa dostal do kalendára DP World Tour po prvýkrát, ale vďaka slušnej dotácii dva milióny USD si ho nenechalo ujsť množstvo hráčov. Pre víťaza čakal šek na vyše 300 tisíc EUR. Turnajový titul si na svoje konto pripísal Španiel Pablo Larrazábal. Bolo to už jeho ôsme víťazstvo na európskej túre. Prvé získal v roku 2003 na Open de France. Larrazábal minulý rok prešiel do LIV Golf, ale odohral na nej len úvodný zápas v Londýne a potom sa vrátil späť na DP World Tour. Dva týždne pred svojimi 40. narodeninami si tak dal skvelý predčasný darček v podobe víťazstva na Korean Championship. Larazábal dohrával svoje tretie kolo v nedeľu ráno a do finálového kola išiel so stratou jednej rany na priebežného lídra, ktorým bol Škót Macintyre. Po dvoch birdie v prvej polovici finálového kola prišlo Španielove zaváhanie na jamke číslo 10. Toto bogey však skúsený golfista okamžite opravil. Na nasledujúcich piatich jamkách skóroval štyri krát a dostal sa do pohodlného vedenia v turnaji o tri rany. Na posledných troch jamkách nechyboval a zapísal celkové skóre -12, čo znamenalo turnajový titul.

Na druhom mieste skončil so stratou dvoch rán Dán Marcus Helligkilde. Za ním skončila silná štvorica na delenom treťom mieste so skóre -9. Boli v nej Španiel Jorge Campillo, Holanďan Joost Luiten, Škót Scott Jamieson a na radosť domácich divákov aj najlepší kórejský hráč turnaja Sanghyun Park. Park zahral na jamke číslo 14. eagle, ale jeho snaha o dotiahnutie sa na čelo turnaja mu nevyšla. Na predposlednej jamke stratil jednu ranu a na delené tretie miesto ho dostalo birdie na poslednej jamke. Siedme miesto delila trojica hráčov so skóre -8. Dvoch Francúzov, Clémenta Sordeta a Mika Lorenzo-Veru tu dopĺňal práve priebežný líder turnaja Macintyre. Macintyre zahral vo finálovom kole len par ihriska, keď mal veľmi zlý začiatok a stratil dve rany na úvodných dvoch jamkách. Do konca prvej časti kola síce dvakrát skóroval, ale v druhej polovici nechyboval, ale nepodarilo sa mu ani skórovať. TOP10 turnaja uzatvorila štvorica Kyungnam Kang, Junghwan Lee, Andy Sullivan Jeong weon Ko, všetci so skóre -7. V štartovnom poli sa objavil aj Poliak Meronk, ktorý si napokon so skóre -5 vybojoval delené 21. miesto.