Aj LIV Golf mala na programe turnaj v Miami, ktorý bol previerkou niektorých jej členov pred nadchádzajúcim The Masters, ktorého sa môžu zúčastniť aj členovia LIV Golf. Slávne zelené sako naposledy obliekol Jon Rahm a v Miami nebol ďaleko od šance na víťazstvo v turnaji jednotlivcov. Rahm stratil dôležité dve rany po double bogey na jamke číslo 10. a potom ešte jednu ranu na jamke číslo 15. Práve tieto tri rany mu chýbali na delené prvé miesto. Rahm skončil so skóre -8 na delenom štvrtom mieste spolu so svojim tímovým kolegom Tyrrellom Hattonom a Marcom Leishmanom. Dve rany pred túto trojicu sa dostal Matthew Wolff, ktorý skončil tretí. O turnajovom titule rozhodlo až play-off. V ňom sa stretoli Sergio Garcia a Dean Burmester. Obaja sa na skóre -11 dostali vďaka birdie na posledných jamkách svojho finálového kola. V rozohrávke sa rozhodlo na druhej pridanej jamke, kde Burmester Garciu porazil a získal turnajový titul.

Potvrdil tak svoju dobrú formu v tejto sezóne, keď z piatich turnajov LIV Golf má na konte okrem titulu v Miami aj dve umiestnenia v TOP10 a jedno delené 15. miesto. Nevydaril sa mu len turnaj v Las Vegas, kde skončil na delenom 39. mieste. V priebežnom poradí individuálnej súťaže sa dostal na tretie miesto. Pred ním je len Jon Rahm a jasný líder tejto sezóny Joaquin Nieman. Ten si v Miami pripísal ďalšie umiestnenie v TOP10, keď delil deviate miesto. Rahm napokon ale s prázdnymi rukami z Miami neodišiel. V tímovej súťaži dominovala jeho Legion XIII, ktorá so skóre -22 o jednu ranu porazila RangeCoast GC s kapitánom Bubba Watsonom. So stratou šiestich rán na druhé družstvo skončili v tímovej súťaži na treťom mieste juhoafrický Stinger GC, ktorého súčasťou je práve víťaz Dean Burmester. Opäť sa veľmi nedarilo družstvu 4Aces GC, ktoré v úvodných ročníkoch dominovalo v tejto súťaži. V Miami skončili na ôsmom mieste a v priebežnom hodnotení im patrí siedme miesto.