LIV Golf sa z Houstonu presunula do Nashvillu, kde sa uskutočnil už deviaty turnaj tejto sezóny. Po úvodnom kole sa dostali do čela turnaja Fireballs GC hlavne vďaka výkonu Abrahama Ancera, ktorý zahral 64 rán (-7) a jeho tím si pripísal celkovo skóre -14. V druhom kole však opustili prvú priečku tímovej súťaže, keď si zapísali skóre +1 a Ancer sám dokonca skóre +4. Do popredia sa predral tím Jona Rahma, Legion XIII a hlavne Tyrrell Hatton, ktorý mal na svojom konte po dvoch dňoch skóre -13. Hatton predvádzal skvelý golf a prvú priečku si už nenechal ujsť. Vo finálovom kole zapísal skóre -6 a celkovo sa dostal na skóre -19. V súťaži jednotlivcov tak jasne zvíťazil s náskokom šiestich rán pred Samom Horsfieldom. Tretiu priečku si vybojovali štyria kapitáni. Joaquin Niemann, ktorý vo finálovom kole zahral 62 rán (-9) , Lee Westwood, Jon Rahm a Bryson DeChambeau. Všetci so skóre -12. Práve hlavne výkony Hattona a Rahma dostali na prvé miesto v tímovej súťaži Legion XIII.

Celkovo nazbierali skóre -40 a zvíťazili s náskokom piatich rán pred Crushers GC, ktorého kapitánom je DeChambeau. Tretie miesto si ukoristili Torque GC Joaquina Niemanna, ktorí zahrali výsledok -34. Na tretie miesto ich dostal hlavne výkon z finálového kola, keď zahrali -16. Cez hranicu -30 sa dostali ešte Majesticks GC s kapitánom Ianom Poulterom, ktorí nazbierali skóre -32. Ostatné tímy už na prvú štvorku výrazne strácali. Piate družstvo Stinger GC malo na svojom konte skóre -22. 4Aces GC skončili na deviatom mieste so skóre -15. Nedarilo sa hlavne ich kapitánovi. Dustin Johnson sa pod par ihriska dostal len jednou ranou v druhom kole. Celkovo nazbieral skóre +4 a skončil na delenom 51. mieste. O ranu horší bol už len Danny Lee na poslednom 54. mieste v súťaži jednotlivcov. Lee a jeho tím Iron Heads GC si odniesol posledné miesto aj v súťaži družstiev. Legion XIII. zvíťazili v tejto sezóne už po tretí krát a v priebežnom poradí im patrí druhé miesto. Na vedúcich Crushers GC strácajú 9,5 boda. Crushers GC síce v tejto sezóne vyhrali len dvakrát, ale na svojom konte majú aj dve druhé miesta.