Turnaj World Wide Technology Championship pripomenul divákom niektoré slávne mená z golfovej histórie. Pripomenul sa im hlavne Kolumbijčan Camilo Villegas. Ten má na svojom konte štyri tituly na okruhu PGA Tour, ale ten posledný získal pred desiatimi rokmi. „Spiderman“ vstúpil do turnaja výborne. V úvodných dvoch kolách zapísal zhodné skóre 64 rán (-8) a dostal sa do čela turnaja, čo by určite nikto ešte vo štvrtok ráno nepredpokladal. Villegas udržal prvé miesto aj po treťom kole, keď sa s ním musel podeliť s ďalšou veľkou hviezdou PGA Tour, Mattom Kucharom. Obaja mali na svojom konte skóre -19. Ranu za nimi nasledoval Juhoafričan Erik van Rooyen. Ten mal na svojom konte len jeden titul na najvyššom americkom okruhu, zo sezóny 2020-2021 a úvod finálového kola nenasvedčoval, že by sa táto štatistika mala zmeniť. Juhoafričan stratil ranu hneď na prvej jamke a hoci následne ranu získal späť, nasledujúce jamky sa mu nepodarilo skórovať. Ďalšie birdie prišlo až na jamke číslo 6., čo bolo na zisk titulu veľmi málo. V druhej časti kola si však van Rooyen všetko vynahradil.

Najskôr nasledovala trojica birdie za sebou od jamky číslo 10. Ďalšie birdie pridal na jamke číslo 14. a nasledoval skvelý záver. Birdie na jamke číslo 16. a 17. a premenený pat na eagle na poslednej jamke. To ho dostalo na celkové skóre -27. Ani Villegas a ani Kuchar už nemali veľké šance odpovedať. Van Rooyen si tak pripísal na svoje konto druhý titul v kariére, ktorý venoval nevyliečiteľne chorému priateľovi, s ktorým začínal s golfom na univerzite. Villegas a Kuchar si so skóre -25 podelili druhé miesto. O ranu za nimi skončil Justin Suh na štvrtom mieste. Andrew Putman a Ryan Palmer si zapísali zhodné skóre -22 a to im stačilo na delené piate miesto. Dvojica Chesson Hadley a MacKenzie Hughes za nimi zaostala o jednu ranu a skončila na delenom 7. mieste. Carson Young si vybojoval samostatné deviate miesto so skóre -20 a do TOP10 sa ešte dostala pätica Ludvig Aberg, Akshay Bhatia, Austin Cook, Nate Lashley a Sam Ryder, ktorá si podelila 10. miesto s konečným skóre -19.