Vzhľadom na aktuálny dátum sme pre Vás pripravili malú golfovú hádanku.Pokúste sa priradiť občianske mená k dolu uvedeným „nickom“ v tomto chatovom dialógu. Tento chat sa „uskutočnil“ 12.4.2011. Správne odpovede zasielajte mailom na adresu golfzona@golfzona.sk Predmet správy: Golfová hádanka. Zo správnych odpovedí vylosujeme jedného výhercu, ktorý dostane tri voľné vstupy v hodnote 165,- EUR na ľubovoľný turnaj GolfZóna Tour 2012. Uzávierka súťaže je 10.4.2012.

Ikeagril: Ahoj moja, už som Ťa dávno nevidela na chate?

ArmyAmy: Ahoj. Ani ja Teba, ako sa máš v Európe?

Ikeagril: Ďakujem, celkom dobre, len je tu príšerná zima. Predsa len, Florida je Florida. A Ty ako, už si v poriadku?

ArmyAmy: Už je to o.k. . Ešte budúci týždeň idem na kontrolu, ale cítim sa naozaj výborne.

Ikeagril: Tak to som rada. A čo rodinka?

ArmyAmy: Všetko o.k., len starému zasa trochu šibe. Minulý týždeň v pondelok odišiel z domu, že ide vyniesť smeti a prišiel až v nedeľu v noci. Ale prekvapujúco bol celkom triezvy a nemal na sebe cudzie oblečenie.

Ikeagirl: ?????

ArmyAmy: No vieš, pred rokom takto tiež zmizol z domu. Vyhovoril sa, že ide do knižnice a vrátil sa až o týždeň. Po celkom slušnej opici a v nejakom zelenom saku. Skoro ma roztrhlo, doma už má dve rovnaké, ani ich poriadne nenosí a teraz si dotiahol ďalšie. Otrasná farba, asi nejaký výpredaj alebo čo.

Ikeagril: To Ti verím. Môj bývalý mal doma štyri rovnaké saká a všetky zelené. Omylom som ich zbalila, keď som sa sťahovala späť do Európy. Nakoniec som ich predala na blšom trhu. Si predstav, že sa o ne pobili nejakí chlapi. Asi to boli bezdomovci, neviem. Aj keď tak vôbec nevyzerali.

ArmyAmy: A ja mu to asi vyhodím, alebo to dám Lujze, tej mojej susedke, pamätáš?

Ikeagirl: Myslíš tú, čo má požičovňu kostýmov a karnevalových masiek?

ArmyAmy: Áno, určite sa jej budú k nejakému poľovníckemu kostýmu hodiť.

Ikeagril: Alebo k vodníkovi. Ten môj v tom vyzeral ako vodník, len trošku neumývaný. Ale teraz som na neho pekne napálená.

ArmyAmy: Prečo prosím Ťa?

Ikeagirl: Tento víkend mal mať deti. Dohodli sme sa celkom jasne. Ale on vôbec neprišiel. Ani sa neozval, až v pondelok ráno.

ArmyAmy: A čo Ti povedal?

Ikeagirl: Ani sa nepýtaj. Pýtam sa ho kde bol a on, že v Auguste. Debil. Ja som sa ho nepýtala, kde bol v Auguste, ale kde bol v Apríli, konkrétne od siedmeho do desiateho.

ArmyAmy: To je naozaj nezodpovedné.

Ikeagirl: No jasné. Ja som už mala dohodnutý program s kamoškami. Taká som bola na neho nahnevaná, že by som ho najradšej zasa ovalila sedmičkou železom. Fakt ma vie pekne vytočiť.

ArmyAmy: To vieš chlapi. S nimi nanič, bez nich tiež. Ten môj má obe ruky ľavé. Keď nepokosím trávnik ja, on to neurobí, ale pritom mu neustále periem gate špinavé od trávy. Fakt hrôza. Mama mala pravdu, keď mi hovorila, aby som si to dobre rozmyslela.

Ikeagirl: Chlapi. Fakt. Keby boli takí výborní milenci, ako o sebe hovoria, tak sa ženská nemá kedy ani učesať. Ale to sú len reči.

ArmyAmy: Moja, už musím končiť. Keď budeš za veľkou mlákou zastav sa.

Ikeagirl: Ale veď ja som za veľkou mlákou!? No nevadí. Niekedy Ťa prídem pozrieť. Pozdravuj deti, ahoj.

ArmyAmy: Ahoj a zasa niekedy napíš.

Už viete, komu by mohli patriť uvedené „nicky“? Tak neváhajte a píšte. Výhercu oznámime na www.golfzona.sk dňa 11.4.2012.

Komentáre